9ª Cursa Atlètica Vila d'Esparreguera
Tornar a la web del ADF

FILTRE   Categoria:      
    Dorsal:      
Registres
Posicio
Global
Dorsal Nom Corredor Temps
Oficial
Temps
Real
MitjaKM Categoria Posicio
Categoria
Nom Equip
116Daniel Sanchez Espinosa00:34:4200:34:42 00:03:29SenM1C.A. OLESA
2300Albert Viñau Muñoz00:34:5100:34:51 00:03:30SenM2C.A. OLESA
3362Bernat Planas00:35:0500:35:05 00:03:31V35M1Club Atlètic Igualada
4372Juan Manuel Vico Mateo00:35:4200:35:42 00:03:35V35M2C.N. TERRASSA
5392Juan Gonzalez00:36:1100:36:11 00:03:38V35M3C.A. OLESA
6327José Fèlix Durán FernÁndez00:36:1200:36:12 00:03:38V35M4
7284Josep Girvent Ballesta00:36:2200:36:22 00:03:39V45M1ADIDAS DOMINGO CATALAN
8329Antonio Lopez Plasencia00:36:3200:36:32 00:03:40V35M5CA SANT ANDREU DE LA BARCA
983Xavier Vives Sánchez00:36:3800:36:34 00:03:40SenM3
10395Jordi Arola Farrés00:36:4100:36:41 00:03:41SenM4C.A. MANRESA
11354Ramon Bascompte Tomas00:36:5000:36:50 00:03:41V35M6FONDISTES CERVERA
12350Antonio Perez Alvarez00:36:5800:36:58 00:03:42V55M1C.A. OLESA
13379Albert Barrachina Moreno00:37:1400:37:13 00:03:44SenM5Club Tribanda Triatló
1413Jesus Morales Ruiz00:37:1500:37:15 00:03:44SenM6C.A. OLESA
15403Jesus Delgado Heredero00:37:3000:37:30 00:03:45SenM7Cornellà Atlètic
161Xavi Corpas Morales00:37:4400:37:43 00:03:47V35M7C.A. ESPARREGUERA
17319Salvador Ramirez De Gea00:37:5600:37:56 00:03:48V45M2Club Atletisme Abrera
18322Moises Suades Castella00:38:0400:38:04 00:03:49SenM87 de correr
19261Sergio Bermudez Redondo00:38:1800:38:16 00:03:50SenM9FANBIKE
20100Marc Pujadas Rodríguez00:38:3000:38:30 00:03:51ProM1
21130Juan Carlos Pinzón00:38:4300:38:42 00:03:53V35M8
22326Jordi Llaurado Vallve00:38:5000:38:47 00:03:53V35M9C.A. OLESA
23258David Royo Pozo00:38:5400:38:54 00:03:54V35M10TRIATLO CN MATARO
24373German Sabidio Mateos00:38:5900:38:59 00:03:54SenM10
25374Esteve Esteve Adell00:39:0100:39:01 00:03:55V35M11restaurant ca l ésteve
2614Aniol Palomeras Torras00:39:0100:39:01 00:03:55ProM2C.A. OLESA
275Alvar Juarez00:39:0200:39:01 00:03:55ProM3C.A. ESPARREGUERA
28414Oliver Palacios Arroyo00:39:0300:39:03 00:03:55V35M12BORN TO RUN
2944Jose Manuel Villanueva Campo00:39:1100:39:08 00:03:55V35M13
30264Ivan Regalado Segarra00:39:1500:39:15 00:03:56V35M14C.A. ABRERA
31371David Delgado Reyes00:39:1700:39:16 00:03:56SenM11
32401Antoni Martin Bacarisas00:39:3100:39:30 00:03:57V35M15
33390Jose Manuel Fernández Guirado00:39:4200:39:40 00:03:58V45M3
3475Roger Devesa Perez00:39:4300:39:37 00:03:58ProM4
35292Alberto Díaz López00:39:4700:39:47 00:03:59SenM12C.M.SIGUEME
3695Ferran Comas Fages00:39:5700:39:57 00:04:00ProM5
37121Oscar Paez Garcia00:39:5900:39:59 00:04:00ProM6
38332Andres Joya Castilla00:40:0100:40:00 00:04:00V35M16c.a.gonvauto
39361Toni Bermudez Luque00:40:0300:40:03 00:04:01V35M17Club Atletisme Abrera
4039Toni Grima Migueles00:40:1500:40:15 00:04:02ProM7
41413Miquel Medina Rabaneda00:40:1700:40:10 00:04:01V35M18c.a.esparreguera
42402Josep Ramon Sanahuja Barranco00:40:2000:40:20 00:04:02V35M19100 x 100 FOND. TÀRREGA
4318Toni Agut Domenech00:40:2700:40:27 00:04:03V45M4C.A. OLESA
44298David Puig Barrachina00:40:3300:40:25 00:04:03V35M20
45382Josep Gibert Miralpeix00:40:3300:40:32 00:04:04V45M5PRATENC ASS. ATL.
46306Sergi Miro Puigventos00:40:4100:40:41 00:04:05V35M21ADIDAS DOMINGO CATALAN
47375Enric Gotsens Guerrero00:40:5200:40:52 00:04:06V45M6C.A. OLESA
48393Angel Barbero Bou00:40:5600:40:56 00:04:06V35M22C. N. TERRASSA-FCV
4911Sara Prescoli Pacheco00:40:5800:40:57 00:04:06SenF1C.A. OLESA
50268Jaume Ramoneda Gilabert00:41:2600:41:11 00:04:08SenM13
51273Marc Comeras Castany00:41:3500:41:30 00:04:09SenM14
52271Maxim Monleon Montañes00:41:4100:41:41 00:04:11SenM15C.A. OLESA
5330Juan Gonzalez Romero00:41:4200:41:42 00:04:11V45M7
54277Toni Torres I Mora00:41:5500:41:55 00:04:12V55M2L'AIRE
55281Daniel Grados Martinez00:41:5700:41:57 00:04:12SenM16C.A. IGUALADA
56358Diego Jimenez Jimenez00:42:0200:41:59 00:04:12V35M23CALATRAVA
57311Jose Enrique Jimenez Alonso00:42:1400:42:09 00:04:13SenM17CORREDORS.CAT
58276Sergio Cinto Sabaté00:42:1900:42:18 00:04:14V35M24martorell atletic club
59369Eugeni Ibañez Alonso00:42:3900:42:37 00:04:16V45M8
60290Raúl González Martínez00:42:4400:42:41 00:04:17V35M25
6172Hugo Velazquez De La Peña00:42:4700:42:38 00:04:16SenM18
62132Josep Roig Martos00:42:4900:42:49 00:04:17SenM19
63406David Soler Grima00:42:5200:42:49 00:04:17V35M26
64364Miguel Joya Castilla00:43:0000:42:57 00:04:18V45M9
65289Juan Manuel Martín Platero00:43:0700:43:04 00:04:19V35M27L'AIRE
66389Josep Antoni Martinez Gea00:43:0900:43:09 00:04:19V55M3C.AVINENT MANRESA
67356Juan Manuel Hernández Bruna00:43:1200:43:04 00:04:19V35M28
68126Ricardo Naranjo00:43:1700:43:16 00:04:20V35M29
69257Eduard Cantos Font00:43:1900:43:18 00:04:20V35M30
70287Jose Luis Fernandez Blazquez00:43:2700:43:24 00:04:21V35M31DUSCHOLUX
7126Marcos Martinez Forollosa00:43:3300:43:21 00:04:21V45M10
72370Oscar Perez Serrano00:43:3800:43:27 00:04:21SenM20CAI Triatló
73119Rafael Perez Navarro00:43:4400:43:44 00:04:23V55M4
7467Josafat Garcia Sanchez00:43:4600:43:43 00:04:23V35M32
75342Francisco Trapero Salvador00:43:5200:43:51 00:04:24V45M11OLIMPIC MANLLEU
76295Victor Fernandez Hurtado00:44:0500:44:02 00:04:25SenM21
7741Victor Martinez Massip00:44:0700:44:03 00:04:25SenM22
78113Raul Gutierrez Rubio00:44:0900:44:04 00:04:25V35M33
79254David Torca Ruiz00:44:1800:44:18 00:04:26V35M34
80255Manuel Jaime Gonzalez00:44:1800:44:17 00:04:26V35M35
81117Iban Pamies Rey00:44:2100:44:19 00:04:26SenM23
8235Diego Rodriguez Fernandez00:44:2200:44:19 00:04:26V35M36
83314Mariano Carmona Sanchez00:44:2500:44:22 00:04:27V35M37CACHALOTESBCN
8417Kasia Marek00:44:2700:44:24 00:04:27V35F1C.A. OLESA
85278Manuel Monterroso Gomez00:44:3600:44:36 00:04:28V45M12XINO-XANO
86253Anselmo Benítez Gómez00:44:4200:44:38 00:04:28V45M13CAN MERCADER
8733Juanjo Vilches Guerrero00:44:4500:44:44 00:04:29V55M5Eslop Runners
8832David Vargas Martinez00:44:4800:44:47 00:04:29SenM24Cicles Esparreguera
89337Miquel Puig Belmonte00:44:5600:44:55 00:04:30V55M6C.A. OLESA
9066Toni Rodriguez Ledesma00:44:5700:44:54 00:04:30SenM25
9145Antonio Espinosa Horillo00:44:5900:44:59 00:04:30SenM26C.A. ESPARREGUERA
928Miguel Sanchez Antequer00:45:0100:45:01 00:04:31V35M38C.A. ESPARREGUERA
93129Salvador Gago García00:45:0300:44:46 00:04:29ProM8
94291Irene Rodríguez Güell00:45:1000:45:07 00:04:31SenF2C.M.SIGUEME
95315Dani Velasco00:45:1100:45:02 00:04:31V35M39LOS CASTORES
96304Manel Calpe Lizandra00:45:1100:45:01 00:04:31V35M40LOS CASTORES
97269Pere Devesa Florensa00:45:1200:45:05 00:04:31V35M41
98343Albert Garcia Bastida00:45:2200:45:16 00:04:32V35M42Begues runners
99285Dani Guerrero Badenas00:45:2500:45:18 00:04:32SenM27JUST RUNNING
100386Jorge Piernas Gallego00:45:2900:45:26 00:04:33SenM28Los Cuacua
10158Josep López García00:45:3100:45:18 00:04:32V35M43
10247Victor Rodriguez Caballero00:45:3600:45:30 00:04:33ProM9AEE Institut Castell
10355Adrià Ollé Ribot00:45:3900:45:31 00:04:34SenM29
104397Isaac Fontelles Coderch00:45:4000:45:37 00:04:34SenM30TriTraining
105282Aurelio Ferris Buendía00:45:4200:45:40 00:04:34V35M44
106340Joaquim Tarín Bellot00:45:4200:45:34 00:04:34V35M45IPC Terrassa
107328Esmeralda Zaragoza Sáez00:45:5000:45:48 00:04:35V35F2MARTORELL ATLÈTIC CLUB
108388Toni Cirera Faibella00:45:5600:45:48 00:04:35V45M14
109294Roman Membrive Rabaneda00:45:5600:45:44 00:04:35V35M46CLUB ESPORTIU SEM
110118Jose Manuel Panedés Gómez00:46:0900:46:04 00:04:37V55M7
1119Albert Gobern Canals00:46:1000:46:09 00:04:37ProM10C.A. ESPARREGUERA
112260David Vilatarsana Balastegui00:46:1500:46:07 00:04:37V45M15
11387Jose A. Benitez00:46:1700:46:16 00:04:38V35M47
11431Eva Vargas Martinez00:46:2100:46:20 00:04:38V35F3Eslop Runners
115383Francisco Becerra Trenchs00:46:3200:46:26 00:04:39V45M16C.N. TERRASSA
11693Albert Timoneda Fornós00:46:3300:46:13 00:04:38SenM31
11729Juan Luis Oller Garcia00:46:3600:46:30 00:04:39V35M48
11863Juan Raya Beltrán00:46:3700:46:23 00:04:39ProM11
11976Josep Devesa Perez00:46:3800:46:33 00:04:40ProM12
120104Xavier Pera Coral00:46:4600:46:39 00:04:40V35M49
12112Mireia Cano Nieto00:46:4800:46:44 00:04:41SenF3C.A. OLESA
122378Joan Catala Ribe00:46:4800:46:45 00:04:41V45M17ESTIVAL PARK SALOU
123313Dani Garcia Lopez00:46:5000:46:49 00:04:41V35M50
12486Diego Villalon Pacheco00:46:5100:46:39 00:04:40V35M51
1253Jaume Bayona Vila00:46:5200:46:48 00:04:41V55M8C.A. ESPARREGUERA
12689Xavier Matas Linares00:46:5600:46:46 00:04:41SenM32
127280Luciano Grados Galan00:47:0000:46:57 00:04:42V45M18C.A. IGUALADA
128338Cesar Roda Noguera00:47:0000:46:59 00:04:42V35M52Club Tribanda Triatlo
129335Sonia Cruz Vidueira00:47:1100:47:06 00:04:43V35F4
13077Marc Olivella Romero00:47:1200:47:07 00:04:43SenM33
131348Toni Roda Noguera00:47:1300:47:11 00:04:44SenM34Tribanda Triatlo
13284Manuel Flores Navajón00:47:1500:47:14 00:04:44V35M53
133128Antonio Alarcon Toledo00:47:1700:47:13 00:04:44V35M54
134400Jose Luis Mora De Dios00:47:1900:47:06 00:04:43V45M19CARGILL
135367Manuel Fragoso Cacereño00:47:2200:47:20 00:04:44V45M20GRUP MARATONIA MATARO
13696Eneko Iriondo Barrenechea00:47:2600:47:17 00:04:44SenM35
137101Francesc Fernandez Ferran00:47:3000:47:22 00:04:45V35M55
138107Albert Escofet00:47:3300:47:29 00:04:45V35M56
139321Sara Sucarrats Cribilles00:47:4300:47:39 00:04:46SenF4
140411Nuria Salvat Rovira00:47:5400:47:51 00:04:48SenF5BASEAMADO.COM
141353Alicia Cano Sola00:47:5700:47:53 00:04:48V35F5
14219Anna Ruiz Castro00:48:0300:48:00 00:04:48V35F6C.A. OLESA
14391David Lopez Romeu00:48:1100:48:07 00:04:49SenM36
14479Juan Ramirez Sainz00:48:1400:48:11 00:04:50V35M57
145296Josep Soriano Hernandez00:48:1400:48:04 00:04:49V45M21
146299Elena De La Peña Ambite00:48:3200:48:23 00:04:51V55F1TRIENJOY RAYOTEAM
147312David Pérez Godia00:48:3600:48:21 00:04:51SenM37
14856David Calderó Campderrós00:48:3900:48:28 00:04:51SenM38
149377Elena Segura Rius00:48:3900:48:36 00:04:52V45F1ESTIVAL PARK SALOU
150355Joan Miravet Marimon00:48:4000:48:31 00:04:52SenM39
151352Sergio Camarero Merino00:48:4000:48:23 00:04:51V35M58
152349David Sànchez Justo00:48:4100:48:32 00:04:52SenM40
153360Isabel Abril Centeno00:48:4100:48:36 00:04:52V35F7
154286Samuel Chicón Demures00:48:4200:48:29 00:04:51SenM41
155381Jose Antonio Donat Agea00:48:4400:48:36 00:04:52V35M59
15634Juan Antonio Gamez Montero00:48:4800:48:46 00:04:53V35M60
157279Aurelio Castillo00:48:5200:48:47 00:04:53V45M22XINO-XANO
158416Josep Torres Martinez00:48:5800:48:58 00:04:54V65M1
15978David Castillo Rodriguez00:49:0500:48:58 00:04:54SenM42
160288Fernando Romero Pintor00:49:0600:48:58 00:04:54V45M23G.A.I´S
16140Javier Cañete Mondejar00:49:0800:49:04 00:04:55SenM43
16242Esteban Jeronimo Piedrahita00:49:1000:48:57 00:04:54ProM13
163303Carlos Codina Beltran00:49:1900:49:10 00:04:55V35M61
164409Jorge Yuste Alonso00:49:2300:49:11 00:04:56V35M62
165384Xavier Llopis Méndez00:49:2900:49:24 00:04:57SenM44
166320Daniel Santiago Prado00:49:2900:49:11 00:04:56SenM45
16724Carlos Cerezo Gil00:49:4000:49:33 00:04:58ProM14
168366Jesus Rodriguez Gonzalez00:49:4400:49:42 00:04:59V65M2GRUP MARATONIÀ MATARÓ
169323Jose Fernández Domínguez00:49:4400:49:27 00:04:57SenM46STATEISNER
170274Santi Jiménez00:49:4500:49:35 00:04:58V35M63
171391Xavier García Ruiz00:49:4600:49:39 00:04:58V45M24
172318Josep Lluis Porras Cubillo00:49:5000:49:35 00:04:58V45M25
173307Sergi Navarro Rabaneda00:49:5100:49:38 00:04:58SenM47
17423Juan Aguilar Casado00:49:5700:49:46 00:04:59V35M64
175341Francisco Plana Pérez00:50:0000:49:55 00:05:00V45M26
17670Harald Kouwijzer00:50:0700:50:03 00:05:01V35M65Club Atletisme Abrera
1774Armando Alonso Berrar00:50:1200:50:06 00:05:01V45M27
178272Joan Almirall Prat00:50:1400:50:11 00:05:02V35M66
1792Angel Fernandez Romero00:50:1900:50:13 00:05:02V65M3C.A. ESPARREGUERA
1806Juan Marco Montiel00:50:1900:50:13 00:05:02V35M67C.A. ESPARREGUERA
181124Manolo Rubio Colorado00:50:2100:50:17 00:05:02V35M68
182410Pili Prescoli Pacheco00:50:2200:50:17 00:05:02V35F8Club Atletisme Abrera
183396Oscar Martin Medina00:50:2200:50:17 00:05:02SenM48
18425Xavi Garcia Boladeras00:50:2300:50:09 00:05:01V35M69
1857Antonio Espinosa Gomez00:50:5500:50:49 00:05:05V55M9C.A. ESPARREGUERA
18694Jordi Pons Espada00:50:5500:50:51 00:05:06SenM49
187131Albert López00:51:0600:50:58 00:05:06V35M70
188252Robert Puig Morales00:51:1200:50:57 00:05:06V35M71Club Atletisme Abrera
189385Montse Ribera Guixà00:51:2100:51:17 00:05:08SenF6
190106Iván Abós Lopera00:51:3000:51:21 00:05:09SenM50
19128Roger Alemany Fernandez00:51:3400:51:20 00:05:08V35M72
19292Ramon Rubio Luque00:51:3600:51:31 00:05:10V35M73
193263Alvaro Grandal Ramos00:51:3900:51:29 00:05:09V35M74
19410Jordi Gobern Simó00:51:4000:51:32 00:05:10V45M28C.A. ESPARREGUERA
19560Alex Pedrol González00:51:4000:51:30 00:05:09SenM51
196357Paco Lucena Bueno00:51:4900:51:42 00:05:11SenM52
19785Fco.antonio Villalon Pacheco00:51:5200:51:41 00:05:11V35M75
198120Pol Martín Buila00:51:5700:51:51 00:05:12ProM15
199109Txema Sánchez Losada00:52:0100:51:48 00:05:11V35M76
20036Jordi Barahona Amat00:52:1400:52:01 00:05:13SenM53
20162Neus Màrmol Baladas00:52:1800:52:08 00:05:13SenF7
20254Rafa Vidal Hurtado00:52:2200:52:20 00:05:14SenM54
203351Christian Amorós Dubós00:52:2400:52:16 00:05:14SenM55
204302Rafael Martin Parejo00:52:2600:52:13 00:05:14SenM56CLUB ESPORTIU SEM
205116Jordi Rosillo00:52:2600:52:21 00:05:15SenM57
206102Francesc Xavier Ribera Boldú00:52:2700:52:12 00:05:14V55M10
207266Pepe Cortés González00:52:2900:52:13 00:05:14V55M11PRATENC ASS. ATL.
208412Angel Catalan Izquierdo00:52:3400:52:34 00:05:16V35M77
209297David Giménez Gracia00:52:3900:52:31 00:05:16V45M29GAI´s
210380Maria Marcè Mata00:52:4200:52:38 00:05:16V55F2PRATENC ASS. ATL.
21137Pasqual Angulo Martinez00:52:5300:52:48 00:05:17V35M78
212293Kilian Grifoll Gracia00:53:0200:52:59 00:05:18SenM58
213316Juan Angus Doming000:53:0500:52:51 00:05:18V45M30OLIMPIC MANLLEU
214330Jose Luis Garcia Ortega00:53:0800:53:06 00:05:19V35M79Bandits & Torpeds
215339Jordi Mascort00:53:1000:52:57 00:05:18SenM59GIN TEAM
216301Jordi Fernández Castañeda00:53:2400:53:12 00:05:20V35M80LOS CASTORES
217251Jordi Fort I Baselga00:53:2900:53:14 00:05:20V35M81
21861Antonio Jara Torres00:53:4100:53:36 00:05:22V35M82
219105Jordi Frechoso00:53:4800:53:39 00:05:22SenM60
220346Daniel Palop Gutiérrez00:53:5000:53:47 00:05:23V35M83
221387Jaume Padilla00:53:5900:53:50 00:05:23SenM61
222112Pilar Blas Duran00:54:0100:53:56 00:05:24V35F9
223407Joan Caldentey Renom00:54:0800:54:00 00:05:24V35M84kaskat´s
224122Jose Marino Salcedo Sánchez00:54:1300:54:09 00:05:25V35M85
225309José Manuel Huertas Parra00:54:1700:54:08 00:05:25V35M86CASTORES
22664Arnau Oltra Puig00:54:2600:54:15 00:05:26SenM62
22773Paula Baena Garcia00:54:3600:54:31 00:05:28SenF8
228125Ventura Moro Aguilar00:54:3800:54:28 00:05:27V45M31
22938Andreu Martin Ballbe00:54:3900:54:29 00:05:27V45M32
23015Lourdes Vilalta00:54:3900:54:29 00:05:27V35F10C.A. OLESA
231359Trine Michelsen00:54:4000:54:29 00:05:27V35F11CORREDORS.CAT
232399Francisco Monzonis Diaz00:54:4100:54:36 00:05:28V45M33A.E. CORRER A GELIDA
233110Dídac Sánchez Font00:54:4100:54:29 00:05:27ProM16
234275Mónica Nieto Seguí00:54:4200:54:32 00:05:28V35F12
23569Jordi Hernández Parcerisas00:55:0500:54:51 00:05:30V35M87C.A. ESPARREGUERA
236365Luis Mérida Vázquez00:55:4900:55:49 00:05:35V55M12
23757Josep Mª Sagrera Bonet00:55:5400:55:43 00:05:35V35M88
238262Rosalia Aparici Suñen00:57:2900:57:19 00:05:44V35F13
23971Antoni Benavent De La Mata00:57:4200:57:35 00:05:46V45M34CORREDORS.CAT
240345Jose Manuel Vilchez Martín00:57:5100:57:38 00:05:46SenM63
241344Mª Dolors Aguilera Masferrer00:57:5300:57:40 00:05:46SenF9
24227Daniel Cusso Garcia00:58:4100:58:37 00:05:52V35M89
243398Rocio Torre Ruiz00:58:4700:58:44 00:05:53V35F14
244127Erminio Vázquez00:59:0800:58:55 00:05:54V55M13
24574Belén Castillo Rodríguez00:59:1300:59:07 00:05:55SenF10
24651Pawel Treziack00:59:2200:59:14 00:05:56ProM17AEE Institut Castell
247333Eva Fontecha01:00:2601:00:11 00:06:02SenF11ADIDAS DOMINGO CATALAN
248305Gustavo Valdivieso Gómez01:00:3101:00:22 00:06:03V35M90LOS CASTORES
249267Jordi Morales Saladrigas01:00:4101:00:25 00:06:03V45M35
25049Sergio Troya Quintero01:00:5501:00:48 00:06:05ProM18AEE Institut Castell
251123Rubén Porras Sánchez01:01:1201:00:59 00:06:06SenM64
25222Oscar Castillo Ferreiro01:01:2601:01:15 00:06:08V35M91
25399Shamil Aleroev01:01:5401:01:52 00:06:12ProM19
254394Andres Martin01:01:5401:01:40 00:06:10V35M92
25550Lisi Urquiza01:01:5701:01:51 00:06:12ProF1AEE Institut Castell
25697David Ponsa Banús01:02:5201:02:50 00:06:17ProM20
257317Juan Lucas Garcia01:03:0901:02:55 00:06:18V45M36OLIMPIC MANLLEU
25821Andrea Troya Quintero01:03:1701:03:11 00:06:20ProF2AEE Institut Castell
259115Encarnación Perez Lorente01:03:3501:03:29 00:06:21V45F2
26082Miguel Angel Aranda Martin01:03:4601:03:41 00:06:23V35M93
261103Ivo Toca Rodriguez01:04:0201:03:48 00:06:23SenM65
262405Joan Caldentey Gutiérrez01:04:0701:04:00 00:06:24ProM21kaskat´s
263310Gaspar Viñau Gil01:05:1001:04:56 00:06:30V55M14CAO
26446Lluna Araguas Garcia01:05:3601:05:29 00:06:33ProF3AEE Institut Castell
265169Jean-Pierre Vidal Pérez01:06:0101:05:45 00:06:35V35M94Night Club
26688Anabel Vidal Perez01:06:0101:05:46 00:06:35V35F15
26753Maria Trepat Borecha01:06:0701:06:00 00:06:36ProF4AEE Institut Castell
26859Joan Josep Navarro Rabaneda01:06:2301:06:10 00:06:37V35M95

[ Quantitat de files en el resultat: 268 ]

Tornar a la web del ADF